Jdi na obsah Jdi na menu

Krásnější život pro psy ve Volenici

6. 3. 2017

Aktuálním projektem JaneCare, je pomoc při výstavbě nových výběhů pro psy v útulku ve Volenici u Březnice.

Dnes mají psi v útulku kotce s výběhy s betonovou podlahou. Dlouholetým snem pana Šmatláka, provozovatele útulku, je vybudovat pro psy, kteří jsou v útulku dlouhodobě, nové zázemí.

Jednalo by se hlavně o kotce a výběhy v zeleni, na vlastním, velkém pozemku. (viz obr. níže). JaneCare se rozhodla tento sen pana Šmatláka podpořit - pomoci mu vybrat peníze na stavbu výběhů.

vybehy1_600px.jpg

vybehy2_600px.jpg

Pár slov předsedkyně JaneCare, Jany Smetanové: "Kdyby Jste Romana Šmatláka slyšeli a viděli s jakým nadšením a láskou mluvil o svých plánech pro pejsky, kterým chce dopřát více volnosti a svobody, tak byste si říkali, je to jenom snílek, který má krásné sny. Po měsíci po jeho boku a s pejsky v útulku jsem viděla, že se Roman opravdu snaží své sny plnit. V té době nevěděl, že máme nějakou organizaci , která by mu mohla pomoci. Rozhodla jsem se mu splnit jeho sen, který má smysl. Roman už dokonce začal podnikat první kroky (úpravy terénu), které jsou ke stavbě potřeba. V podstatě tady bude platit rovnice, čím více se pomůže sehnat prostředků, tím více pejsků bude mít více volnosti.

Ještě něco o Romanovi Šmatlákovi - Za ten měsíc jsem byla u více případů, kdy ke psovi, který potřeboval pomoc, byl velmi citlivý a starostlivý.Poznala jsem, že práci se psy nebere jen jako práci, ale jako poslání. Pomožte nám zrealizovat tento nekomerční, nesobecký sen..."

utulkar2_400px.jpg

Pomůžete psům z Útulku Volenice u Březnice prožít krásnější život?

Pomůže jakýkoli příspěvek, číslo sbírkového účtu je 2800372215/2010, sbírka je osvědčena a kontrolována magistrátem Hlavního města Prahy. Všem dárcům ze srdce děkujeme!

utulkar1_400px.jpg

Na fotkách je místo určené ke stavbě nových výběhů a první dva adepti - neudatelní psi s přílišným postižením od předchozích majitelů.

Budete-li mít jakékoli dotazy, kontaktujte nás na tel 720 518 082 nebo na jana@janecare.cz.